BIP
13 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Aktualności
Wigilia żołnierska
21.12.2017
Już po raz siódmy żołnierze i pracownicy 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia spotkali się na żołnierskiej Wigilii.

Już po raz siódmy żołnierze i pracownicy 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia spotkali się na żołnierskiej Wigilii.

19 grudnia 2017 roku w klubie Centrum Szkolenia Logistyki odbyło się spotkanie opłatkowe żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Spotkanie było okazją do poczynienia pewnych refleksji nad mijającym rokiem, jak i okazją do złożenia życzeń rodzinnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia oraz wejścia z nową energią i nadziejami w Nowy Rok.

W czasie spotkania opłatkowego Komendant Oddziału, płk Wojciech Marglarczyk, złożył wszystkim uczestnikom spotkania świąteczne życzenia,  wspominając przy tym również tych żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej, którzy polegli
 w czasie wykonywania obowiązków służbowych w misjach poza granicami kraju. W spotkaniu uczestniczył Kapelan grudziądzkiego garnizonu ks. mjr Artur Majorek, który nawiązując do bożonarodzeniowej tradycji polskiej, przekazał nam „dobrą nowinę”.

Łamiąc się wigilijnym opłatkiem złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Spotkanie opłatkowe uświetniły nam solistki Klubu Centrum, które wystąpiły z repertuarem polskich kolęd. 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych